Общинска избирателна комисия Летница
РЕШЕНИЕ
№ 71
Летница, 25.09.2015
ОТНОСНО: назначаване състава на СИК
Общинската избирателна комисия на основание чл. 87, ал.1, т. 5 от Изборния кодекс
Р Е Ш И:
Назначава състава на СИК за изборите за съветници и за кметове на 25.10.2015 г. в Община Летница, както следва:
СЕКЦИЯ 111700001
№ |
Име, презиме, фамилия |
Длъжност в СИК |
Образование/специалност |
Предложен от полит.партия/коалиция |
1. |
Десислава Георгиева Ванова |
председател |
Висше/компютърни системи и технологии |
Партия АБВ |
2. |
Веселина Николова Газдова |
Зам.-председател |
Висше/икономика |
ПП ГЕРБ |
3. |
Гергана Атанасова Гонкова |
секретар |
Средно/растениевъдство |
Българска Социалистическа Партия |
4. |
КрасимираПетрова Атанасчева |
член |
средно |
ПП ГЕРБ |
5. |
Мирослава Николаева Енева |
член |
Средно/шевно производство |
ПП ГЕРБ |
6. |
Иван Димитров Хорозов |
член |
средно |
Българска Социалистическа Партия |
7. |
Пламен Николов Тодоров |
член |
средно |
Партия Движение за Права и Свободи |
8. |
Бойка Крумова Лечева |
член |
средно |
Коалиция Реформаторски блок |
9. |
Иван Петков Въжаров |
член |
Средно специално/специалист |
Партия АТАКА |
СЕКЦИЯ 111700002
№ |
Име, презиме, фамилия |
Длъжност в СИК |
Образование/специалност |
Предложен от полит.партия/коалиция |
1.
|
Любка Георгиева Тинкова |
председател |
Средно/икономическо |
Коалиция Реформаторски блок |
2.
|
Павлин Христов Тончев |
Зам.-председател |
Средно/ветеринарен техник |
Българска Социалистическа Партия |
3.
|
Йорданка Йорданова Матева |
секретар |
Средно специално/технолог |
ПП ГЕРБ |
4.
|
Петранка Георгиева Чирилкова |
член |
средно |
ПП ГЕРБ |
5.
|
Виолета Петрова Пенова |
член |
средно |
ПП ГЕРБ |
6.
|
Евдокия Паскова Стойкова |
член |
средно |
Партия Движение за Права и Свободи |
7.
|
Цветомир Петров Газдов |
член |
Средно/заварчик |
Партия Национален фронт за спасение на България |
8. |
Йордан Димитров Йорданов |
член |
Средно/шлосер |
Партия АТАКА |
9. |
Стефка Валентинова Атева |
член |
Средно/икономика |
Партия АТАКА |
СЕКЦИЯ 111700003
№ |
Име, презиме, фамилия |
Длъжност в СИК |
Образование/специалност |
Предложен от полит.партия/коалиция |
1.
|
Кирил Трифонов Ковачев |
председател |
Средно специално |
ПП ГЕРБ |
2.
|
Елена Тодорова Лечева |
Зам.-председател |
Средно |
Коалиция Реформаторски блок |
3.
|
Петко Аспарухов Палуков |
секретар |
Средно/техник |
Българска Социалистическа Партия |
4.
|
Даниела Георгиева Чакалова |
член |
Средно специално/мед.сестра |
ПП ГЕРБ |
5.
|
Надка Савова Кирисова |
член |
Средно специално/икономика |
ПП ГЕРБ |
6.
|
Таня Атанасова Велчева |
член |
Средно/ел.техник |
Българска Социалистическа Партия |
7.
|
Снежана Йорданова Иванова |
член |
средно |
Партия Движение за Права и Свободи |
8. |
Стефка Борисова Хикова |
член |
Полувисше/детски учител |
Партия Национален фронт за спасение на България |
9. |
Надка Димитрова Христова |
член |
Средно специално |
Коалиция Реформаторски блок |
СЕКЦИЯ 111700004
№ |
Име, презиме, фамилия |
Длъжност в СИК |
Образование/специалност |
Предложен от полит.партия/коалиция |
1.
|
Галина Петкова Лишева |
председател |
Висше/педагог |
Българска Социалистическа Партия |
2.
|
Никола Костадинов Станев |
Зам.-председател |
средно |
Партия Движение за Права и Свободи |
3.
|
Таня Михайлова Тодорова |
секретар |
Висше/социално дело |
ПП ГЕРБ |
4.
|
Тодорка Петрова Стайкова |
член |
средно |
ПП ГЕРБ |
5.
|
Лилия Александрова Ковачева |
член |
Средно специално |
ПП ГЕРБ |
6.
|
Костадин Борисов Николов |
член |
средно |
Българска Социалистическа Партия |
7.
|
Павлин Красимиров Маринов |
член |
средно |
Партия Движение за Права и Свободи |
8. |
Таня Димитрова Акова |
член |
средно |
Коалиция Реформаторски блок |
9. |
Росен Илиев Цончев |
член |
средно |
Партия Национален фронт за спасение на България |
СЕКЦИЯ 111700005
№ |
Име, презиме, фамилия |
Длъжност в СИК |
Образование/специалност |
Предложен от полит.партия/коалиция |
1.
|
Преслава Иванова Дюзева |
председател |
Висше/педагогическа математика и информатика |
ПП ГЕРБ |
2.
|
Васил Атанасов Атанасов |
Зам.-председател |
средно |
Българска Социалистическа Партия |
3.
|
Стоян Валентинов Стоянов |
секретар |
Висше |
Партия Движение за Права и Свободи |
4.
|
Биляна Николаева Митанова |
член |
Средно специално/готвач |
ПП ГЕРБ |
5.
|
Бонка Тодорова Делева |
член |
Полувисше/детски учител |
ПП ГЕРБ |
6.
|
Цветан Георгиев Иванов |
член |
средно |
Българска Социалистическа Партия |
7.
|
Красимир Балабанов Иванов |
член |
средно |
Партия Движение за Права и Свободи |
8. |
Людмил Любомиров Михайлов |
член |
средно |
Коалиция Реформаторски блок |
9. |
Юлия Иванова Попова |
член |
Средно/икономика |
Партия Национален фронт за спасение на България |
СЕКЦИЯ 111700006
№ |
Име, презиме, фамилия |
Длъжност в СИК |
Образование/специалност |
Предложен от полит.партия/коалиция |
1.
|
Сабет Ахмед Емин |
председател |
средно |
Партия Движение за Права и Свободи |
2. |
Цветанка Тодорова Попова |
Зам.-председател |
Средно техническо/ел.техник |
ПП ГЕРБ |
3. |
Маргарита Борисова Тинкова |
секретар |
Средно/продавач-консултант |
Партия Национален фронт за спасение на България |
4. |
Малинка Илиева Мерамджиева |
член |
Средно техническо/ АТЦ техник |
ПП ГЕРБ |
5. |
Фатме Ахмедова Алиева |
член |
Средно специално/икономика |
ПП ГЕРБ |
6. |
Нигяр Ахмедова Малахасанова |
член |
Висше/начален учител |
Българска Социалистическа Партия |
7. |
Вилдан Йозджан Мюмюн |
член |
средно |
Партия Движение за Права и Свободи |
8. |
Тодор Янков Янков |
член |
средно |
Коалиция Реформаторски блок |
9. |
Божидар Господинов Димов |
член |
Висше/стр.инженер |
Партия АБВ |
СЕКЦИЯ 111700007
№ |
Име, презиме, фамилия |
Длъжност в СИК |
Образование/специалност |
Предложен от полит.партия/коалиция |
1.
|
Иван Георгиев Трифонов |
председател |
средно |
ПП ГЕРБ |
2. |
Веска Иванова Лазарова |
Зам.-председател |
средно |
Партия Движение за Права и Свободи |
3. |
Христофор Геновелов Христов |
секретар |
Полувисше/учител |
Коалиция Реформаторски блок |
4. |
Цветелина Симеонова Димитрова |
член |
средно |
ПП ГЕРБ |
5. |
Стилиян Иванов Сяров |
член |
основно |
ПП ГЕРБ |
6. |
Елка Цанова Цонева |
член |
основно |
Българска Социалистическа Партия |
7. |
Александрина Стефанова Пенчева |
член |
средно |
Партия АБВ |
СЕКЦИЯ 111700008
№ |
Име, презиме, фамилия |
Длъжност в СИК |
Образование/специалност |
Предложен от полит.партия/коалиция |
1.
|
Татяна Цочева Кирова |
председател |
средно |
ПП ГЕРБ |
2.
|
Димана Павлова Кръстева |
Зам.-председател |
Средно специално/монтьор |
Партия АТАКА |
3.
|
Стоян Тодоров Георгиев |
секретар |
Средно/автомонтьор |
Партия Национален фронт за спасение на България |
4.
|
Хинка Милчева Христова |
член |
средно |
ПП ГЕРБ |
5.
|
Стефан Петков Станев |
член |
Средно техническо |
ПП ГЕРБ |
6.
|
Георги Дочев Георгиев |
член |
Висше/икономика |
Българска Социалистическа Партия |
7.
|
Шахин Ахмедов Алчев |
член |
средно |
Партия Движение за Права и Свободи |
Резервни членове
№ |
име, презиме,фамилия |
Образование/специалност |
Предложен от: |
1. |
Йорданка Ангелова Караандреева |
средно |
ПП ГЕРБ |
2. |
Иван Валерианов Кирисов |
средно |
ПП ГЕРБ |
3. |
Пламен Андреев Моврадинов |
Висше/икономика на туризма |
ПП ГЕРБ |
4. |
Стефан Петров Мичинов |
Средно/готвач |
Българска Социалистическа Партия |
5. |
Десислав Людмилов Палуков |
Средно/готвач |
Българска Социалистическа Партия |
6. |
Станко Иванов Йорданов |
средно |
Партия Движение за Права и Свободи |
7. |
Петко Мирчев Маринов |
средно |
Партия Движение за Права и Свободи |
8. |
Евгени Николаев Костов |
средно |
Партия Движение за Права и Свободи |
9.
|
Георги Красимиров Иванов |
средно |
Партия Движение за Права и Свободи |
10. |
Емне Мехмедалиева Ахмед |
средно |
Партия Движение за Права и Свободи |
11. |
Халил Халимов Хабилов |
средно |
Партия Движение за Права и Свободи |
13.
|
Мехмед Ахмедов Мехмедов |
средно |
Партия Движение за Права и Свободи |
14.
|
Бисер Илиев Цончев |
средно |
Коалиция Реформаторски блок |
15. |
Мая Йорданова Димитрова |
средно |
Коалиция Реформаторски блок |
16. |
Боряна Никифорова Цонева |
Висше/филология |
Коалиция Реформаторски блок |
17. |
Сергей Дафинов Колев |
средно |
Коалиция Реформаторски блок |
18. |
Даниела Стефанова Мукова |
Висше/педагогика |
Партия АБВ |
19. |
Стефка Георгиева Витанова |
основно |
Партия Национален фронт за спасение на България |
20. |
Веселина Мончева Матева |
основно |
Партия Национален фронт за спасение на България |
21. |
Марияна Димитрова Газдова |
средно |
Партия Национален фронт за спасение на България |
22. |
Гошо Минков Тодоров |
Средно/строител |
Партия Национален фронт за спасение на България |
23. |
Павел Александров Кючуков |
Средно/шофьор |
Партия АТАКА |
24.
|
Росица Ангелова Манолова |
средно |
Партия АТАКА |
Решението може да се обжалва пред Централната избирателна комисия в 3 дневен срок от обявяването му.
Председател: Бойко Стефанов Караиванов
Секретар: Надежда Веселинова Иванова
* Публикувано на 25.09.2015 в 17:05 часа
Свързани решения:
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: обявяване на резултатите от изборите за кмет на кметство Горско Сливово, община Летница на изборите на втори тур на 01 ноември 2015г..
относно: обявяване на резултатите от изборите за кмет на кметство Крушуна, община Летница на изборите на втори тур на 01 ноември 2015г..
относно: приключване на изборите на втори тур на 01 ноември 2015г..